carat_cudg115300
CARAT CUDG115300 standaard slijpkop voor beton 115 x 22,23 mm
Productomschrijving:
  • Beton standaard, type dg
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 115 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452000823
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CUDG115300
Diameter (schijf)
115 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Diameter
115 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
6 mm